10 מטבעות קריפטו מומלצים

בעולם סוגים רבים של מטבעות קריפטו מומלצים יותר או פחות. ישנם מטבעות להשקעה שאכן שווים את זה, אך ישנם מטבעות שלא יניבו לכם פרי, ואין להם תועלת.

מטבעות אלו רכבו על גל ההצלחה של מטבעות הקריפטו המצליחים, אך לא גלומים בהם היתרונות של מטבעות הקריפטו שכדאי לרכוש. בדיוק בשביל זה הכנו את רשימת 10 המטבעות הוירטואלים המומלצים ביותר.

הצטרפו לקהילת עולם הקריפטו >>
המלצות למטבעות קריפטו

ביטקוין קאש – BitcoinCash

אין כמעט אדם בעולם שלא שמע על נפלאות הביטקוין. הביטקוין הינו מטבע הקריפטו המוכר ביותר בשוק. בשנת 2017, קבוצה של מפתחי ביטקוין הרחיבו את השימוש בו ופיתחו את הביטקוין קאש. 

המטבע מאפשר לבצע עסקאות מהירות יותר עם עמלות נמוכות יותר ולכן מומלץ מאד. הוא אחד המטבעות בעלי הערך הגבוה ביותר שפוצלו מביטקוין.

ביטקויין קאש מומלץ

מטבע בינאנס - BNB

בורסת הקריפטו בינאנס, שנחשבת לבורסת הקריפטו הגדולה בעולם השיקה מטבע ששמו BNB. באתר בינאנס מתבצעות עמלות עם עמלה יחסית נמוכה. אך, בכל זאת העמלה משמעותית בעסקאות גדולות. הייחוד של המטבע הוא האפשרות לשלם איתו את העמלות בבינאנס וכך לקבל הנחה.

אודיוס - Audius

אודיוס הינה פלטפורמה בה אומנים יכולים לפרסם את המוזיקה שלהם. החברה יצרה מטבע קריפטו בשם אודיו. אודיוס הינו מטבע מומלץ ביותר. לאחרונה חברה חברת טיקטוק (Tiktok) המצליחה לאודיוס, דבר שהעלה את ערכה.

השקת אודיוס באופן פורמלי היתה ב- 2020, כאשר הצליחו להגיע למעל 6,000,000 משתמשים מכל העולם ונראה שהם לא הולכים לעצור !

audios crypto ממליצים

סולאנה - Solana

המטבע של סולאנה הושק בשנת 2020 ומקורו בשוויץ. המטבע בא לספק פתרון לכלכלה המבוזרת ומשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין. סולאנה נחשב לאחד המטבעות העולים בתחום והם טוענים שהם בעלי בלוקצ’יין המהיר בעולם, תכונה חשובה מאד בעולם מטבעות הקריפטו.

solana מטבע הקריפטו

אתריום - Ether

אתריום הינו המטבע השני בגודלו בשוק הקריפטו לאחר הביטקוין. בין המטבעות המומלצים ביותר יש בו הכי הרבה משתמשים בממשק החוזים החכמים. ממשק החוזים החכמים עוזר מאד להוזיל עלויות עסקה ולכן המטבע כה נפוץ. 

ניתן לבנות על גבי אתריום מערכות מבוזרות רבות כמו מערכת בורסה, מערכת משחקים, אפליקציות ועוד. גם את’ר מבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. רשת האתריום מהירה מאד ועסקה יכולה לקחת בה מספר שניות בלבד!

מומלץ לקריאה > מכירת אתריום או קניית אתר בישראל 

דאש - Dash

מטבע דאש (Dash) מבוסס על אותה המערכת עליה מבוסס מטבע הביטקוין. הדבר נובע מהצורך להוריד לחץ מהביטקוין ולבצע עסקאות המשלבות את שני סוגי המטבעות.

מטבע קריפטו נאו - NEO

זהו המטבע הראשון שפתחו הסינים. מטרתם היתה להפוך את הכלכלה לכלכלה המבוססת על רשת מבוזרת, ולהשתחרר מדפוסי הכלכלה המסורתית. הסינים טוענים שזה יהפך להיות המטבע הדיגיטלי הרשמי של סין, דבר שכמובן יעלה את הערך שלו.

סטים -Steem

מטבע הסטים מבוסס על ממשקים הדומים לכאלו של רשת חברתית. כך שעסקאות במטבע זה נראות כמו התקשורת ברשת חברתית. חברת סטים מעודדת לייצור תוכן איכותי ברשת. הקהילה היא זו הבוחרת לאן ילך הכסף.

קארדנו ADA- Cardano

מטבע זה מדורג גם בעולם בעשרת המטבעות הגדולים והמתחרים חוששים מקיומו (בעיקר אתריום). המטבע נוח לרגולציה כך שמדינות וממשלות תומכות בו, ומאמצות אותו לכלכלתן. המטבע נמצא על רשת הבלוקצ’יין.

מומלץ מאוד לקרוא >> קרדאנו ADA מתחרה אתריום סקירה מלאה 

פירקוין - Peercoin

המטרה של יוצרי מטבע הפירקוין היתה ליצור את הרשת המאובטחת ביותר בה ניתן לבצע תשלום ולתגמל את המחזיקים במטבע בדיבידנט שנתי של 1%. החברה היא הראשונה שהכניסה את שיטת proof of stake לאבטחת מטבעות אופטימלית ברשת.

סיכום רשימת ההמלצות למטבעות קריפטו מומלצים

אומנם נראה שמפחיד להשקיע במטבעות הווירטואליים, שכן אינם מוחשיים ולא כל אחד מבין את הטכנולוגיות שעליהם הם מבוססים לעומק. 

כדאי לבחור את המטבע בו אתם מתעניינים, ולהעמיק בקריאה עליו עד שתבינו לאן אתם נכנסים. אך השקעה במטבעות הקריפטו בהחלט מומלצת ונראה שהעולם מבצע התאמות מדי יום לעולם הקריפטו הפורץ ! 

רוצים לחזור לנושא ספציפי ?

מלאו פרטים וקבלו טיפים וחדשות לפני כולם !