מכירת ביטקוין

מכירת ביטקוין או קנייה בישראל או בכלל בעולם כולו דורשת כמה כללי זהירות לפני ובעת ביצוע מכירה של ביטקוין במזומן או בכל דרך אחרת של מכירה או קניה של מטבעות קריפטו אחרים.

שוק מטבעות הקריפטו בשיאו כיום ולכן רוכשים רבים מעוניינים למכור את הביטקוין שהם מחזיקים. רבים טועים לחשוב כי מדובר בתהליך מורכב ומסובך, אבל אנחנו כאן להראות לכם שההיפך הוא הנכון. 

מכירה וקניית ביטקוין

מה הדרכים למכירת ביטקוין בישראל?

נכון להיום במדינת ישראל ישנם 3 דרכים מרכזיות למכור ביטקוין:
1. מכירה לחלפן ביטקוין
2. מכירה של ביטקוין לאדם פרטי
3. מכירה באמצעות הבורסה

מכירת ביטקוין במזומן לאדם פרטי

זוהי האופציה החסכונית ביותר אך חשוב לציין מספר נקודות. ראשית כל, אם החלטתם לבצע את הליך מכירת ביטקוין לאדם פרטי רצוי עד מאוד לקיים את ההעברה באופן פיזי, אם אפשר אפילו במקום ציבורי על מנת להפחית סיכונים מיותרים ככל האפשר. שנית כל, לעולם אל תעבירו ביטקוין לקונה לפני שאתם מקבלים את התשלום.

תוודאו שכל הפרטים נכונים ותבצעו את העסקה ברוגע ונעימים. בנוסף, היתרון של מכירת ביטקוין לאדם פרטי הוא בכך שניתן לקיים סוג של משא ומתן על העמלה.

הסכום נקבע ישירות בין המוכר לקונה וביחס המתאים להיצע והביקוש באותם זמנים בשוק, ולכן פעמים רבות העמלה תשתנה ביחס למכירות אחרות שפירטנו כאן.

אנחנו בעולם הקריפטו כאן לכל שאלה ולמכירה וקנייה של ביטקוין במזומן, לפרטים צרו קשר דרך הוואטסאפ.

מכירה לחלפן ביטקוין

שיטת מכירה זו נחשבת למהירה ואמינה מאוד, אשר רבים בוחרים בה משום שחלפני הביטקוין הם לרוב פועלים דרך חברות גדולות ומכורות. הן בעולם והן בישראל קיימים חלפנים רבים שיהיו מעוניינים לקנות את הביטקוין שנמצא ברשותכם בשער נמוך מהממוצע, וזה בשל הרצון למכור פעם נוספת במחיר גבוה יותר.

ברוב הפעמים החלפנים יעדיפו לרכוש את הביטקוין שלכם במזומן, אך ישנה גם האופציה שהם יקנו את הביטקוין ואז יעבירו את הכסף ישירות לחשבון הבנק של המוכר. כשתסיימו לבצע את העברת הביטקוין אל הארנק הדיגיטלי של החלפן, הוא מידית יעביר לכם בתמורה את הסכום הנקוב בדרך אותה בחרתם (מזומן או העברה בנקאית).

מכירה באמצעות הבורסה

הדרך הבטוחה ביותר למכור מטבעות ביטקוין. אנשים רבים אומנם יטענו ששיטה זו מורכבת ומסובכת יותר מאשר מכירה לאדם פרטי, אך אם המוכר ילמד את הליך המכירה הוא יגלה שהיא יכולה להיות גם מהירה ופשוטה מאוד. כל שעל המוכר לעשות במידה והוא בחר את האופציה הזו הוא להפקיד את המטבעות שלו בבורסה. על מנת למכור ביטקוין בשיטה זו אתם תתבקשו קודם כל להשאיר פרטים אישיים ולאחר מכן תגיע אליכם הצעה אטרקטיבית כדי שתוכלו למכור.

שלב 2 במכירה של מטבע ביטקוין באמצעות בורסה

בשלב הסופי ידרשו מכם למכור את הביטקוין שלכם לאחד הקונים שנבחרו רנדומלית הקיימים בבורסה (לדוג’: בינאנס) ולאחר מכן תוכלו לראות שהיתרה שלכם בחשבון הפכה מביטקוין לשקלים ובכך למעשה למשוך את הכספים שלכם שנמצאים בחשבון של הבורסה לחשבון הבנק הפרטי שלכם. אתם מזומנים להיכנס ל cryptoworld ונציע לכם חיבורים מעניינים בין מוכרים אמינים לקונים פוטנציאליים באמצעות זירת המסחר שלנו למטבעות וירטואליים.

לסיכום

אנחנו ממליצים למכור מטבעות ביטקוין רק באתרים המיועדים לכך וכאלה שאתם שמים בהם את אמנותכם. אם אתם מעוניינים למכור ביטקוין באופן אמין ובטוח, ודרך חברה מקצועית, מוסמכת ומנוסה, הגעתם למקום הנכון. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ונעזור לכם למכור ביטקוין בבטחה!

רוצים לחזור לנושא ספציפי ?

למכירה / קניית מטבעות מלאו פרטים ונחזור אליכם

מלאו פרטים וקבלו טיפים וחדשות לפני כולם !