קניית | מכירת אתריום בישראל (ETHER)

מכירה של אתריום בישראל או קניית Ethereum, המטבע המבוזר (ETH) הינו אחד המטבעות הידועים והמוכרים הנסחרים בזירות מסחר רבות. יחד עם זאת, תהליך רכישתו אינו פשוט, בדומה לביטקויין ( במאמר זה תגלו כיצד ניתן לרכוש או למכור אתריום בישראל ).

איך קונים אתריום באמצעות ביטקויין ?

אם בבעלותכם ישנו המטבע המבוזר ביטקויין ואתם שואלים איך למכור אתריום?, התהליך הינו פשוט יותר בצורה משמעותית. עליכם לפתוח שם משתמש בזירת מסחר בינלאומיות לדוג’: Binance
לאחר שפתחתם חשבון, תוכלו להפקיד בצורה פשוטה את סך הביטקויין שהנכם מעוניינים להמיר למטבע את׳ריום.

יש לשים לב כי מומלץ לאחר הרכישה למשוך את האת׳ריום לארנק ייעודי אישי שלכם ולא להחזיק אותו בבורסת המסח (אלא אם כן תרצו לסחור מיידית).

אם עדיין אין לכם חשבון בבינאנס כדאי לעבור למדריך בלחיצה על הכפתור :

מכירת אתריום בישראל
איך מוכרים או קונים אתריום

5 דרכים מרכזיות לקניית אתריום בישראל :

  1. קנייה באמצעות המטבע המבוזר ביטקויין.
  2. דרך קריפטו וורלד ( Cryptoworld.co.il ).
  3. מאנשים פרטיים בעלי המטבע אתריום.
  4. דרך בורסת – Binance.
  5. דרך זירת מסחר בינלאומית .

קנית את׳ריום מאנשים פרטיים

שיטה זו, נחשבת לאחת הדרכים הפשוטות והמהירות לרכישת אתריום בישראל. כאן מדובר בפרט שרכש בעבר אתריום, מחזיק בו וברצונו למכור אותו. ישנן כמה קבוצות בפלטפורמות של Facebook ו-Telegram למסחר במטבעות שונים כדוגמת ביטקויין, את׳ריום ומטבעות נוספים. הקבוצות הללו מכילות מס׳ משתתפים רב (אלפי משתתפים). 

דרך כך, ניתן לקנות את׳ריום ללא עמלה, או לחילופין לרכוש עם עמלה פחותה ביחס לדרכים המוצעות.
חשוב לציין, כי כאשר רוכשים מבני אדם פרטיים יש לאבטח את העסקה ואת עצמכם.

ארנק אתריום מה זה ואיך בוחרים ?

ארנק אתריום, הוא בעצם תוכנה אשר מותקנת בטלפון החכם שלכם או במחשב נייד/נייח. יש לעשות גיבויים ל מנת להגן על ארנקכם באמצעות סיסמא חזקה. לאחר התקנת תוכנת הארנק, אות ורוכש מקבל כתובת של אתריום אותה יש לספק למוכרי המטבע המבוזר, זאת על מנת להבטיח שישלח לו המטבע המבוזר שרכש מהם.

ארנקי החומרה הם הארנקים המומלצים ביותר כיוון דואגים ומוודאים כי המטבעות שרכשתם יהיו מנותקים מרשת האינטרנט בעץ השימוש שלכם בארנק. יש לארנקים הללו רמת אבטחה גבוהה ביותר. הארנקים המוכרים והמומלצים ביותר נכון להיום הם: ארנק טרזור , Ledger, Nano-House.

לאחר שקראתם את המדריך שלנו ולפני שתרכשו באחת מהשיטות שהוצגו כאן בפניכם, יש לציין כי חברות האשראי ו-Paypal מאפשרות לרוכשים לבטל עסקה עד 60 יום, לכן במקרים מסויימים לא יהיה ניתן לרכוש מטבע מבוזר בצורה ישירה עם Paypal או כרטיסי אשראי, כיוון שהעמלות עלולות להגיע ל10% עקב סיכון לסוחר (המוכר). לכן, לרוב נהוג ורצוי לשלם באמצעות העברה בנקאית או במזומן.

שער איתריום בזמן אמת

קניית Ethereum מזירת מסחר בינלאומית

בתוך הזירת מסחר הבינלאומית ישנן בורסות בינלאומיות נוספות ל-Binance כדוגמת- Bitfinex, Kraken, Bitstamp אשר ניתן לבצע אליהן העברת מט״ח באמצעות העברה בנקאית וכך לקנות באמצעות תהליך זה אתריום. יחד עם זאת, אפשרות זו נמצאה כפחות נוחה כיוון שהורסות הללו מכריחות ומאלצות את כל המשתמשים לאמת את עצמם בתהליך KYO=Know Your Customer.

איך למכור אתריום ??

  1. לשלוח צילום של תעודת הזהות שלכם לבורסה.
  2. יש לשלוח אישור תשלום על חשבון חשמל, או חשבון מקומי אחר ואף מסמך באנגלית מסניף הבנק המקורי שלכם המאשר כי הינכם מחזיקים בחשבון ישראלי.

באופציה זו, ישנן עמלות מכירה ורכישה פנים בורסאיות (מעבר לעמלות של העברה בנקאית והמרת המט״ח), אך עדיין מדובר בעמלות שאינן גבוהות במיוחד. לסיכומו של דבר, בעת הרכישה העמלות מסתכמות בין 7% ל-10%. 

וידאו לידע כללי מה זה אתריום :

אתריום מחלפן כספים ישראלי | Bits Of Gold

פלטפורמה זו, Bits Of Gold הוקמה בשנת 2013 והיא מאפשרת קנייה ומכירה של מטבעות מבוזרים – אתריום וביטקויין באתר. גם כאן מדובר בתהליך פשוט למדיי, מה שעליכם לעשות הוא ליצור חשבון חדש באתר, להפקיד בהעברה בנקאית את הסכום הרצוי ולאחר מכן לקנות את המטבע.

יש לשים לב כי לפני הרכישה עליכם להחזיק בארנק אתריום כיוון שחלפן הכספים יזדקק לכתובת ארנקכם המדובר על-מנת להפקיד שם את המטבעות שרכשתם.
עמלת הרכישה בBits Of Gold הינה 5%.

קניייה דרך זירת המסחר Bit2c הישראלית

מדובר בזירת מסחר אמינה וותיקה ביותר בישראל. בתוך זירה זו ניתן לבצע העברות בנקאיות ולהפקיד כסף ישראלי (ש״ח) ובאמצעות פקודת רכישה שנמצאת בזירה, ניתן לרכוש אתריום מאחד הסוחרים הנמצאים בזירה.
יש לשים לב כי פלטפורמה זו הינה זירת מסחר אשר מחברת בין סוחרים לבין קונים, לכן פלטפורמות אלו נחשבות כנוחות ביותר כיוון שהקנייה היא ממשתמש אחר. בנוסף, העמלות נחשבות לנוחות מאוד, העמלה האמיתית, מתבטאת בבורסה, בנפח המסחר הנמוך, דבר שיוצר פערים בין המחירים של הארץ לבין המחירים של חו״ל.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך :
מכירה וקניית ביטקוין

מכירת ביטקוין

מכירת ביטקוין או קנייה בישראל או בכלל בעולם כולו דורשת כמה כללי זהירות לפני ובעת ביצוע מכירה של ביטקוין במזומן או בכל דרך אחרת של

המשך למאמר »
טת'ר Tether

טת’ר הכל על USDT/ Tether

כל מי שנמצא מספיק זמן בתחום המטבעות המבוזרים בוודאי שמע על מטבע הטת’ר, ועל הדיון שהוא מעורר. למעשה, מטבע הטת’ר זכה לסיקור חדשותי גדול תקופה

המשך למאמר »
שער קרדנו

שער קרדנו – גרף ADA

מטבע הקרדנו (ADA) הוא אחד ממטבעות הקריפטו המעניינים בשוק. המטבע הזה מעורר את סקרנותם של פרשנים וסוחרי קריפטו רבים, מפני שהוא מציע שימוש שונה לטכנולוגיית

המשך למאמר »

רוצים לחזור לנושא ספציפי ?

למכירה של אתריום מלאו פרטים

מלאו פרטים וקבלו טיפים וחדשות לפני כולם !