איך להשקיע במטבעות דיגיטליים? מדריך למתחילים

מסחר במטבעות דיגיטליים הוא צורת השקעה שיש לה פוטנציאל להניב תשואות גדולות. חשוב שלמשקיעים תיהיה הבנה טובה של המסחר במטבעות לפני שהם מתחילים לסחור. מדריך זה יספק לך מידע כיצד לסחור במטבעות דיגיטליים, ומה שאתה צריך לדעת לפני שתתחיל לסחור. המסחר במטבעות יכול להיות מאיים למתחילים. אבל זה לא חייב להיות כך! מדריך זה יעניק לכם את הידע והכלים הדרושים לסחר ממלכודות נפוצות בדרך.

השקעות במטבעות דיגיטליים
איך להשקיע במטבעות דיגיטליים.

כיצד לסחור במטבעות קריפטו בבורסות?

על מנת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בבורסות, אתה צריך להיות בעל ארנק קריפטוגרפי. הארנק הוא בדיוק כמו חשבון בנק, שבו אתה משתמש לאחסון מטבעות הקריפטו שלך. כאשר אתה רוצה לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה, תצטרך להיות מסוגל להפקיד ולמשוך מהארנק הזה.

ישנם 2 סוגים שונים עיקריים של ארנקים: ארנקים דיגטליים וארנקי חומרה. ארנק דיגיטלי הוא קל לשימוש אך ניתן לפרוץ אותו בקלות אם האתר אינו מאובטח בצורה סופר איכותית. ארנק חומרה הינו הארנק המאובטח ביותר להרחבה על ארנקים >> ארנק טרזור, ארנקי איתריום

מהם האינדיקטורים הבסיסיים של מטבעות קריפטוגרפיים ?

האינדיקטורים הבסיסיים של מטבעות קריפטוגרפיים הם מחיר השוק הנוכחי, שווי השוק וההיצע במחזור.
מחיר השוק הוא פשוט המחיר הנוכחי עבור מטבע קריפטוגרפי. שווי שוק הוא מדד לערך הכולל של מטבע קריפטוגרפי והוא מייצג את המספר הכולל של המטבעות כפול המחיר הנוכחי. היצע במחזור הוא כמה מטבעות זמינים לקניה ולמכירה בשוק הפתוח בכל זמן נתון.
ככל שההיצע יורד והביקוש גובר זהו סימן טוב להשקעה בטוחה!
מטבע קריפטו הוא מטבע דיגיטלי שאינו נשלט על ידי אף ממשלה. הוא נועד לעבוד כאמצעי החלפה ומאגר ערך.
האינדיקטורים הטכניים של מטבעות קריפטוגרפיים הם המחיר, היצע וביקוש, תנודתיות ושווי שוק.

איך להשקיע בביטקוין ב-3 שלבים פשוטים

שלב 1: קנה ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי או חשבון הבנק שלך.
שלב 2: שלח את הביטקוין שלך לארנק החומרה או לארנק התוכנה שלך.
שלב 3: בדוק את מחיר הביטקוין בכל בורסה שתרצה ומכור אותו במזומן.
הצעד הראשון הוא לקנות ביטקוין באינטרנט באמצעות כרטיס אשראי או חשבון בנק. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור בבורסה כמו Coinbase, CEX, Kraken, Bitfinex, Binance , Poloniex, Gemini וכו’ ולקנות מהם או לחלופין, ניתן גם לקנות ביטקוין באופן פרטי בעולם דרך עולם הקריפטו (שלחו הודעה לפרטים) אם תרצו להימנע מהעמלות שגובות הבורסות עבור השירותים שלהם.

קבלו חדשות ועדכונים חמים >>

קצת על ביטקוין »

ביטקוין הוא מטבע קריפטוגרפי שנוצר בשנת 2009 על ידי אדם או קבוצת אנשים לא ידועים תחת השם Satoshi Nakamoto.
ביטקוין הוא סוג של מטבע דיגיטלי שבו נעשה שימוש בטכניקות הצפנה כדי להסדיר את יצירת יחידות המטבע ולאמת את העברת הכספים, הפועלים ללא תלות בבנק מרכזי. ביטקוין נחשב למטבע וירטואלי מבוזר מאחר והוא אינו מסתמך על שליטה ריכוזית. עסקאות מאומתות על ידי צמתי רשת ונרשמות בפנקס מבוזר ציבורי הנקרא בלוקצ’יין blockchain.
בכדי לקנות ביטקוין באינטרנט בבטחה עם כמה טיפים ואמצעי זהירות שאתה צריך לנקוט לפני שתמשיך עם הרכישה עברו אל>> מכירת ביטקוין.

היכן אוכל לאחסן את מטבעות הקריפטו שלי לבטיחות מירבית?

אחסון מטבעות קריפטוגרפיים יכול להיות תהליך מסובך ומבלבל. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת קביעת הדרך הטובה ביותר לאחסן את המטבעות שלך. הצעד הראשון הוא להחליט איזה סוג של מטבע קריפטוגרפי יש לך ובאיזה סוג ארנק אתה רוצה להשתמש, לאחר מכן יש את אמצעי האבטחה שיש לקחת בחשבון.

סוגי הארנקים הפופולריים ביותר לאחסון ביטקוין הם ארנקי נייר, ארנקים שולחניים, ארנקי חומרה וארנקים ניידים. ארנקי נייר בין המאובטחים ביותר אך גם הפחות נוחים מכיוון שהם דורשים חיבור לאינטרנט ומדפסת או סורק על מנת ליצור אותם. ארנקים שולחניים מציעים נוחות רבה יותר מאשר ניירות, אך הם אינם מאובטחים כל כך מכיוון שהם מאוחסנים במכשיר שניתן לפרוץ אליו בקלות על ידי תוכנות זדוניות או וירוסים. ארנקי חומרה מציעים את ההגנה הטובה ביותר מפני האקרים.

רוצים לחזור לנושא ספציפי ?

מלאו פרטים וקבלו טיפים וחדשות לפני כולם !