מכירת USDT | קנייה בצורה בטוחה

אם תשאלו כל אדם שמעורב במסחר בשוק מטבעות הקריפטו, הוא יאמר לכם שאחד המטבעות הכי יציבים בשוק הוא ה- USDT. הטוקן הזה הוא אחד מחמשת מטבעות הקריפטו הכי חזקים בעולם נכון לסוף שנת 2021, והוא מייצג תפיסה מעניינת לגבי אסימוני קריפטו בכלל.

בטקסט הזה תוכלו לקרוא מה הוא מטבע ה- USDT, קצת מידע על ההיסטוריה שלו והדרך בה הוא התפתח למטבע שהוא היום. בנוסף, תוכלו לקרוא על היתרונות של ה-USDT כמו גם על החסרונות שלו. עוד דבר שנכתוב בטקסט היא כיצד לסחור במטבע בצורה בטוחה בפלטפורמות השונות.

קנייה ומכירה בטוחה של USDT – רק בעולם הקריפטו

טוקן USDT הוא אכן אחד ממטבעות הקריפטו היותר נפוצים במסחר. ב- USDT סוחרים רק דרך פלטפורמה בטוחה כמו עולם הקריפטו, כאן הקנייה והמכירה של USDT היא קלה, בטוחה, חוקית ואמינה. צרו קשר עם הצוות שלנו עוד היום דרך הווצאפ שבאתר והתחילו לסחור ב- USDT.

מכירה וקניית USDT

מאיפה הגיע ה-USDT

את אסימון USDT משווקת על ידי חברה בע”מ שהוקמה בשנת 2014 על ידי קרייג סלרס, ברוק פירס ואחד האנשים הכי בולטים באותו הזמן בתחום מטבעות הקריפטו – ריב קולינס. ריב קולינס היה המנכ”ל של החברה שמשווקת את מטבע ה-USDT במשך השנתיים הראשונות, וכיום הוא עומד בראש חברת פרסום שיווק וטכנולוגיה מצליחה מאוד.

מכירה וקניית USDT בצורה בטוחה

מה עומד מאחוריי מטבע ה-USDT

באופן פשוט, החברה שמשווקת את מטבע ה-USDT מתחייבת כי כל אסימון USDT מגובה בדולר. הדבר הוא למעשה מורכב מעט יותר מפני שאם בהתחלה עמד דולר פיזי מאחורי כל טוקן, כיום יש כסף מזומן כגיבוי בסך הכל לשלושה אחוזים מתוך כלל מטבעות ה-USDT . יחד עם זאת, החברה עומדת בהתחייבותה בכך שכל אסימון מגובה בחלק מאגרת חוב או הלוואה שהחברה העניקה לצד שלישי.

מה היתרונות של ה-USDT

למטבע USDT יש יתרונות רבים. ראשית, הרעיון שעומד מאחוריי USDT הוא רעיון שקל יותר לאנשים לעכל מפני שהוא מתחבר לפונקציה שהם מכירים בעולם האמיתי (למשל צ’קים – מוצר כלשהו שמייצג התחייבות לגיבוי של סכום מסוים של כסף), ולכן הוא נשאר פופולרי לאורך זמן.

יתרון נוסף של ה- USDT הוא שהוא מופיע בכמעט כל זירת מסחר בעולם. יתרון אחר הוא שמדובר במטבע שמפגין יציבות מרשימה לאורך תקופה לא קצרה, כולל עד הזמן הזה (נכון לסוף שנת 2021). עוד יתרון של USDT הוא הנזילות שהוא מציע הודות לחיבור שהוא עושה בין הכסף המסורתי והמטבעות הדיגיטליים.

מה החסרונות של ה-USDT

יחד עם כל מה שאמרנו עכשיו, חשוב להזכיר שכמו כל דבר בעולם – גם מטבע USDT אינו חף מחסרונות. למשל, העובדה שמדי פעם עולים חשדות שהחברה המשווקת את המטבע לא חושפת את כל האמת ושלא כל מטבעות USDT אכן מגובים בכסף מסורתי. חסרון נוסף הוא חוסר ההסדרה הרגולטורי שלו.

כך תקנו ותמכרו USDT בצורה בטוחה

כדי לסחור באסימוני USDT באופן חוקי ובטוח, אתם חייבים לבצע את כל העסקאות שלכם רק בפלטפורמות מוכרות וחוקיות. בנוסף, עליכם לשמור תיעוד של כל העסקאות שביצעתם באופן מסודר ואחיד. עוד עצה בנוגע קנייה/מכירה של USDT היא שכל עסקה צריכה להיות מדווחת.

רוצים לחזור לנושא ספציפי ?

מלאו פרטים וקבלו טיפים וחדשות לפני כולם !